Červenec 2018

Pyki's Lumineon

31. července 2018 v 19:42 | Page
Druh: Lumineon
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 100
Typ: Vodní
Vlastnost: Brave
Útoky:
Gust
Pound
Water Gun
Rain Dance
Water Pulse
Silver Wind
Toxic
Ice Beam
Surf
Dive
Agility

Povaha: Lumineon jak říká jeho vlastnost je odvážný a ničeho se nebojí. Je velmi silný, baví ho zápasy a dává do nich všechnu svou sílu. Vadí mu že hodně lidí i pokémonů podceňuje rybí pokémony a myslí si, že jsou slabí. Chtěl by něčím někdy dokázat, že se všichni pletou a že rybí pokémoni mají právo na uznání. Zbožňuje svého trenéra, který rybí pokémony uznává a věří, že jsou rovnocenní tak jako ostatní - proto se také k němu kdysi přidal. Lumineon je teď narozdíl od dávného Finneona opravdu silný a všem pokémonům v zápasech vytírá zrak. Je to skvělý a zábavný společník na cestách, který dokáže ostatní pořádě namotivovat, aby se nevzdávali. Je nadpůrměrně silný.
Dá se na něm: Jezdit-Plavat-Lítat *ve vodě utáhne 70 kg
Vývin:
Nevyvíjí se.

Page's Vespiquen

31. července 2018 v 18:54 | Pyki
Druh: Vespiquen
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 95
Typ: Hmyzí/Lietajúci
Vlastnosť: Mild
Útoky:
Slash
Fell stinger
Destiny bond
Gust
Sweet scent
Fury cutter
Power gem
Heal order
Attack order
Povaha: Vespiqen je skvelá kuchárka, no jej najväčšou vášňou je pečenie a všetko s ním spojené. Zbožňuje sladké a rada tvorí nové a nové recepty, ktoré skúša znova a znova až kým výsledný produkt nie je presne taký, aký si predstavovala. Jej špecialitou je zmrzlina - tú by dokázala jesť od rána do večera. Najradšej má klasiku, vanilkovú, no vyskúšala a vytvorila množstvá iných, najzvláštenejších príchutí. Jej obľúbená farba je ,prekvapivo' žlotooranžová (medová), pripomína jej časy, kedy ešte bola kráľovnou v úli. Aj napriek svojmu bývalému vysokému postu si vôbec si nepotrpí na drahé cennosti, práve naopak, má rada minimalizmus a jednoduchosť.
Dá sa na nej: Jazdiť-Lietať*-Plávať *unesie okolo 30 kíl najviac
Vývin:
Nevyvíja sa.

Pyki's Salamence

29. července 2018 v 20:58 | Page
Druh: Salamence
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 99
Typ: Dračí/Létající
Vlastnost: Brave

Útoky:
Fire Fang
Crunch
Hyper Beam
Outrage
Earthquake
Flamethower
Draco Meteor
Dragon Pulse
Zen Headbutt
Ominous Wind

Povaha: Salamence je horkokrevný, doslova. Miluje dobrodružství a každodenně trénuje, aby se stal rychlejším. Miluje tanky a obecně historii, rád se dívá na různé válečné dokumenty a poslouchá staré příběhy a historky. Jelikož tak moc miluje tanky, často si na ně hraje a představuje si, jaké by to bylo kdyby tanky uměly létat. Jeho fantazie občas vede k tomu, že podpálí celé lesy, jelikož si představuje že je tank co střílí všude kolem, no, on střílí svůj hyper paprsek. Je to ale velice dobrý a milující společník - také je velmi silný a jde z něj strach, protože je opravdu velký. Hodně malých pokémonů z něj má respekt, hlavně když pořádně zařve. Salamence miluje pálivá jídla a rád létá venku za tmy. Občas trpí samomluvou.
Dá se na něm: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Pokémonsprite 373m1 ORAS.gif
Pomocí → Mega Salamence

Page's Luxray

29. července 2018 v 20:46 | Pyki
Druh: Luxray
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 64
Typ: Elektrický
Vlastnosť: Calm
Útoky:
Electric terrain
Tackle
Leer
Charge
Thunder fang
Discharge
Scary face
Wild charge
Thunderbolt
Povaha: Luxray je veľkým odborníkom na záhradničenie. Rád pestuje všetky možné druhy ovocia a zeleniny. Starostlivo sa o svoju záhradku stará, polieva ju a hnojí. Kontroluje, či každá jeho sadenica má dostatok svetla alebo naopak či na tie, ktoré svetlo až tak neobľubujú nesvieti slnko až príliš. Často chodieva na huby, je doslova chodiacim atlasom húb. V záhradke schováva aj rôzne ohrozené, či dokonca v prírode vyhynuté druhy rastlín a taktiež.. no.. trávu. Túto skutočnosť ale obkecáva faktom, že mu pomáha pri ťažkostiach s dýchaním. Či je to pravda alebo nie nevie nik okrem jeho trénerky, no vždy, keď sa zo záhradky vracia má úsmev na tvári. Je to ale inak veľký pohoďák a dá sa s nim porozprávať o čomkoľvek.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Pyki's Ambipom

29. července 2018 v 15:38 | Page
Druh: Ambipom
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 87
Typ: Normální
Vlastnost: Jolly
Útoky:
Scratch
Astonish
Swift
Agility
Double Hit
Taunt
Brick Break
Payback
Fake Out
Last Resort

Povaha: Ambipom je veselý pokémon. Nenechá se nikdy rozhodit a tak jako každý opičák, rád poskakuje po stromech a jí banány. Miluje různá rozmixovaná pití jako je například smoothie, různé shaky (i alkoholické) a proto se rozhodl že se naučí je vyrábět. Jeho dva ocasy mu přitom velmi pomáhají, naučil se je používat tak šikovně, že si i sklenice hází z jednoho ocasu do druhého. Také mu to pomáhá při vymačkávání ovoce. Založil si podnik na cestách - při putováním s trenérem své nápoje prodává. Jeho nejoblíbenější nápoj který vymyslel, se nazývá "AnanasBananas" - ano každý hned pozná co v tomto nápoji je. Ambipom je prostě talent na názvy (teda alespoň to tvrdí) a chce aby z nich sršelo to nadání a ten šmrnc. Miluje svojí rodinu - trenéra a přátelé, kterým každý den obstarává čerstvá pití. Má skvělý smysl pro humor.
Dá se na něm: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se:

Pyki's Armaldo

28. července 2018 v 17:19 | Page
Druh: Armaldo
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 72
Typ: Kaenný/Hmyzí
Vlastnost: Modest
Útoky:
Crush Claw
Harden
Water Gun
X-Scissor
Stone Edge
Rock Polish
Swords Dance
Seismic Toss

Povaha: Armaldo je velmi ostražitý a rád si všímá detailů, kteří ostatní nevidí. Pomocí svého mikroskopu dělá výzkumy kamení a všeho možného. Zajímají ho buňky a rozklady jednotlivých objektů. Občas je trochu creepy že sleduje smrt jednotlivců, ale on to všechno dělá pro svůj tajný projekt, o kterém nikomu nechce nic říct, protože chce být mysteriózní - ale prý to souvisí s jeho vědeckou kariérou. Trenérovy ale o svém projektě řekl - prý by chtěl přijít na to, jak obnovit znovu odumřelou buňku pokémona která toho není schopná. Kromě ale své vědecké stránky je to velice přátelský a vtipný pokémon. Umí hodně pomáhat a nedělá mu problém celý den se hýbat, právě naopak - pohyb miluje.
Dá sa na něm: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se:

Page's Snorlax

28. července 2018 v 15:51 | Pyki
Druh: Snorlax
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 98
Typ: Normálny
Vlastnosť: Serious
Útoky:
Hyper beam
Tackle
Lick
Amnesia
Body slam
Yawn
Chip away
Snore
Rest
Belly drum
Povaha: V minulosti býval Snorlax tým najväčším lenivcom v celom okolí. Celé dni sa len napchával všakovakým jedlom od rána od večera a svoje pohodlné, vyležané miesto opustil len v prípade potreby. Všetko sa ale zmenilo, keď ho omylom chytila jeho trénerka, bol tak lenivý, že sa mu z pokéballu ani nechcelo výjsť. Odvtedy je ale ako vymenený, jeho povaha sa zmenila o 180° - je starostlivý a zodpovedný. Najlepšie vychádza s baby a mladými pokémonmi, navštevuje školy a škôkly a organizuje rôzne výlety a súťaže. Je hrdým vodcom skautov, ovláda množstvo všelijakých trikov ako prežiť v divočine za každých podmienok. Ak sa kedykoľvek stratíš, dokonca aj v pralese, tento Snorlax zistí cestu do bezpečia do pár hodín.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Pyki's Blissey

28. července 2018 v 15:03 | Page
Druh: Blissey
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 98
Typ: Normální
Vlastnost: Adamant
Útoky:
Pound
Sing
Heal Pulse
Healing Wish
Ice Beam
Hyper Beam
Rest
Dazzling Gleam
Heal Bell
Helping Hand
Zen Headbutt

Povaha: Blissey ještě jako malá Happiny vyrůstala v pokemonském středisku, kde jí učili jak správně léčit pokémony - díky tomu má léčitelské útoky na vysoké úrovni. Léčit jí ale nikdy nebavilo, vždy si chtěla užívat přírodu, cestovat a dělat si nové zážitky. Hodně jí baví zápasy, kde si může vybít veškerou svou zlost a hněv - někdy je kvůli tomu v zápasech až moc ve svém živlu, díky čemuž se jí daří vyhrávat. Svých léčitelské schopností si ale z jedné strany cení, jelikož jí pomáhají přežívat v zápasech déle a může tím pomáhat tak ostatním svým přátelům a dalším. Je šťastná že do jejího bývalého střediska přišel její nynější trenér, který jí poznal ještě jako Happiny a přesvědčil sestřičky, aby jí nechali dělat co jí baví. Se svojí novou rodinou je šťastná a dělá všechno proto, aby se usmívali. Blissey moc ráda jí sladké věci a jahodové koláče.
Dá sa na ní: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se.

Pyki's Meganium

26. července 2018 v 20:59 | Page
Druh: Meganium
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 73
Typ: Travní
Vlastnost: Adamant
Útoky:
Razor Leaf
Poison Powder
Magical Leaf
Safeguard
Petal Dance
Solar Beam
Petal Blizzard
Toxic
Energy Ball

Povaha: Meganium nesnáší nepořádek. Jakmile něco není tip-ťop, rozzuří se a to pak příjde bouře - což je pak ještě větší nepořádek. Mimo to je ale až přehnaně hodná a snaží se o všechny starat, nebo-li nad nimi držet ochranářskou ruku. Nenávidí moderní přístroje, které mají špatné dopady na přírodu. Chtěla by svět co se týče technologií posunout kupředu a pomoci tak přírodě a pokémonům, jenž v ní žijí. Proto se začala zajímat o biologii, ekologii, mechaniku, sociologii apod. Chtěla by si na to ale sehnat více lidí a pokémonů, kteří se s ní spojí, protože věří že sama na to nestačí. Je ráda že potkala svého trenéra, který se o biologii zajímá a je ochotný jí s bojem pro přírodu pomoci. Vyjímkou jsou ale telefony a foťáky (a další rozumné technologie), díky kterým si trenér se svými pokémony dělá fotky - to se jí moc líbí.
Dá sa na ní: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se.

Page's Infernape

26. července 2018 v 20:05 | Pyki
https://www.serebii.net/typingds/pokemon/392.png
Druh: Infernape
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 70
Typ: Ohňový/Bojový
Vlastnosť: Calm
Útoky:
Close combat
Flare blitz
Ember
Leer
Fire spin
Calm mind
Feint
Punishment
Sunny day
Povaha: Infernape je veľký pohoďák. Jeho záľuba je hudba, predovšetkým rap a rád mixuje svoje mixtapy doma v garáži, aj keď, čo si budeme nahovárať, nie je to bohviečo, no napĺňa ho to. Je to tak trochu nerd, obľbuje čítať vedecké články, aj keď im úplne nerozumie. Je to úplné športové drevo, úprimne, nevie ani poriadne hodiť loptou až na jednu výnimku - je ňou bowling. V tom vyniká, vždy skóruje strike. Okrem toho sa venuje aj meditácií, obdivuje budhizmus a šaolínskych mníchov. Jeho cieľom je dostať sa aspoň raz do hladiny alfa. Každý večer si líha spať dúfajúc, že zažije astrálne cestovanie. Už sa mu to niekoľko krát podarilo a vraví, že sa nikdy lepšie nevyspal ako vtedy.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Page's Wailord

26. července 2018 v 18:08 | Pyki
Druh: Wailord
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 96
Typ: Vodný
Vlastnosť: Quiet
Útoky:
Soak
Noble roar
Heavy slam
Hydro pump
Whirpool
Rest
Amnesia
Dive
Bounce
Water gun
Growl
Rollout
Mist
Povaha: Wailord je veľký dobrák. Doslova, je vskutku mohutný a rozmerný, no neublížil by ani maličkému Joltikovi. Rád športuje a posiluje, samozrejme, vo vode. Obľubuje všetky druhy vodných športov. Dostal niekoľko ocenení, predovšetkým za rýchlosť, prekvapivo. Aj napriek svojej veľkosti je dosť štíhly a ľahký a naozaj obratný vo svojom živle. Pri kontakte s otatnými si vždy dáva pozor, aby náhodou nikomu omylom neublížil. Premýšľa nad každým svojim krokom, pretože vie, že aj to, čo preň znamená drobný pohyb plutvou môže iných odhodiť o niekoľko metrov ďaleko. Je tichý, no keď začne hrať jeho obľúbená skupina, ústa sa mu nezatvoria. Rád šibalsky vyskakuje z vody a špliecha na ostatných, zo srandy.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Pyki's Bucephalon

25. července 2018 v 18:49 | Page
Druh: Bucephalon
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 100
Typ: Ohnivý/Duší
Vlastnost: Rash
Útoky:
Night Shade
Fire Blast
Trick
Mind Blown
Psyshock
Toxic
Sunny Day
Smack Down
Psychic
Shadow Ball

Povaha: Zemi si oblíbil díky veselé atmosféře. Rád pomocí svého útoku dělá ohňostroj, protože ostatním se to líbí. Všechny rád dělá šťastné svými vtipy a historkami. Už se necítí tak sám jako ve své dimenzi, kde moc přátel neměl. Prý ho tam šikanovali kvůli jeho odlišnosti. Kvůli své tehdejší osamělosti se bojí, co by dělal kdyby ztratil nynější přátele. Svého trenéra chrání do posledních sil, stejně tak i jeho šátek který od něj dostal, nosí ho na levé ruce. Trenéra bere jako nejvěrnějšího přítele a rodinu, stejně i ostatní jeho pokémony. Když vidí jiné UB, zhrozí se a schová se za trenéra, jelikož z nich má hrůzu a bojí se jich. Na Zemi se mu nejvíce líbí rostliny. Je nemotorný a často o něco zakopává. Občas v noci mumlá divné a vražedné věci, které si druhý den nepamatuje. Také je často náměsíčný a útočí kolem sebe.
Dá sa na něm: Jezdit-Pavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se.

Page's Floatzel

25. července 2018 v 18:36 | Pyki
Druh: Floatzel
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 66
Typ: Vodný
Vlastnosť: Gentle
Útoky:
Ice fang
Surf
Water sport
Growl
Swift
Aqua jet
Agility
Hydro pump
Bubble beam
Whirpool
Povaha: Nie je žiadnym prekvapením, že Floatzel zbožňuje vodu. Poctivo navšetvuje kúpaliská ale nie kvôli relaxu ale aby si zdokonalil svoje plavčíkovské schopnosti - chodí tam na výpomoc. Nosí pri sebe, pre každý prípad, lano, keby niekto potreboval vytiahnuť z búrlivej rieky a potion ako prvá pomoc. Vo voľnom čase sa okrem plávania venuje biológii, je enviromentalista a poctivo recykluje odpad, ktorého sa snaží urobiť najmenej. Nepoužíva plastové nádoby a jednorázové produkty a všetko, čo vlastní sa v prírode rozloží veľmi rýchlo. Už niekoľko rokov chodieva darovať krv po tom, čo po úraze zistil, že má vzácnu krvnú skupinu, nulku. Okrem toho prispieva na rôzne zbierky a charity, je to jednoducho dobrák od kosti. Neobľbuje zápasy a násilie všeobecne, drží sa hesla, že každý spor sa dá vyriešiť rozhovorom.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Page's Abomasnow

25. července 2018 v 18:05 | Pyki
Druh: Abomasnow
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 59
Typ: Trávny/Ľadový
Vlastnosť: Serious
Útoky:
Ice punch
Leer
Razor leaf
Icy wind
Blizzard
Grass whistle
Mist
Ice shard
Povaha: Veľmi pokojný, rozvážny Abomasnow. Je nadpriemerne inteligentný a aj keď si už všeličo prežil, stále je čiperný a bystrý. Je chodiaca encyklopédia, má všeobecný prehľad o všetkom a dá sa s ním porozprávať naozaj o čomkoľvek, od najdivnejších receptov, cez používanie zbraní až po moderné trendy. Abomasnow dávno absolvoval vojenský výcvik, má pevnú vôľu a je nemožné vyviesť ho z miery, všetko vždy rieši chladnou hlavou. Ak potrebujete poradiť či niečo opraviť, bežte za ním, on bude vedieť, ako na to. Svoju trénerku rešpektuje, no berie ju skôr ako ,starú' známu, považuje ju za seberovnú, nie nadradenú. Občas ho trápia bolesti chrbta a kĺbov, no zvláda to na jednotku.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Pokémonsprite 460m1 XY.gif
Pomocou→ Mega Abomasnow

Pyki's Gorebyss

25. července 2018 v 17:42 | Page
Druh: Gorebyss
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 61
Typ: Vodní
Vlastnost: Timid
Útoky:
Agility
Water Pulse
Psychic
Aqua Tail
Hydro Pump
Ice Beam
Rain Dance
Surf

Povaha: Gorebyss je trošku stydlivá, proto je šťastná že si může poklidně plavat v moři nebo "vodních vzdušných bublinách" (pomocí útoků) sama, kdykoliv chce. Zároveň má ale ráda společnost a když je dlouho sama, chytá z toho deprese. Pro samečky je velmi atraktivní a všichni se s ní chtějí sblížit protože na ní mají "krach", ale jelikož je stydlivá tak když se jí někdo vyzná, vždy místo odpovědi zdrhne (odplave). Ráda si sama pro sebe sbírá mušličky, kterým pak dává jméno a nedá na ně dopustit. Raději si s každým popovídá osamtě než ve skupinkách, jelikož se pak cítí klidnější. Ráda si hází s nafukovacím míčkem ve vodě, no dá se říct že je tím posedlá. Vždy když míček píchne nebo jí někdo odmítne si s ní házet, ze stydlivé Gorebyss se stane zuřivý tajfun.
Dá se na ní: Jezdit-Plavat-Lítat Plavání jen chycením za ocas, utáhne ve vodě až 80 kg.
Vývin:
Nevyvíjí se.

Page's Naganadel

25. července 2018 v 17:30 | Pyki
Druh: Naganadel
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 94
Typ: Jedovatý/Dračí
Vlastnosť: Bashful
Útoky:
Dragon pulse
Air cutter
Peck
Growl
Charm
Toxic
Venoshock
Air slash
Fell stinger
Venom drench
Furry attack
Aerial ace
Povaha: Nagenadel je aj napriek svojmu veku veľmi vyspelá. Len nedávno vyšla zo svojej dimenzie a dorazila na Zem, síce omylom, ale rozhodlasa tu ostať, už len kôli tomu, že si zamilovala jednu vec, ktorú na svojej planéte nemá - berry, ktoré rada ochutnáva. A tiež, samozrejme, kvôli trénerke, ktorú si veľmi obľúbila. Cíti, že je iná, ako ostatní, veď je predsa Ultra Beast. Zbožňuje noc a obzvlášť, keď je spln a je krásne vidieť hviezdy. Sedáva pri brehu jazera, kde sa mesačné svetlo odráža od hladiny a pozerá na oblohu, pričom rozmýšľa, ako to asi vyzerá na jej rodnej planéte. Má tak trochu rozdvojenú osobnosť - väčšinu času je milá, no občas chytá záchvaty zúrivosti a je veľmi krutá, vtedy je najlepšie sa pred ňou schovať.
Dá sa na nej: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Page's Serperior

25. července 2018 v 17:04 | Pyki
Druh: Serperior
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 93
Typ: Trávny
Vlastnosť: Adamant
Útoky:
Leer
Leaf tornado
Leaf storm
Magic leaf
Leech seed
Psychic
Protect
Energy ball
Double team
Povaha: Serperior nenávidí dotyky všetkého druhu. Stačí, aby vonku zafúkal jemný vetrík a už chytá husiu kožu. Má z toho neskutočnú fóbiu. Jedného dňa sa šiel pozrieť do škôlky, kde bola kopa baby pokémonov a keď si ho všimli, všetci sa naňho vrhli a skoro ho zadusili. To zanechalo obrovskú ranu na jeho psychike, ktorá sa nie a nie zahojiť. Odvtedy ťažko drel a naučil sa niekoľko psychických útokov, aby mohol prípadných adeptov na dotyk jeho hadej kože odhodiť preč. Jediný, koho toleruje je jeho trénerka a aj to horko-ťažko. Stačí, aby sa čoilen omylom dotkla ,zakázaných miest' a večerná depresia je zaistená. Okrem toho je ale Serperior dokonalým prvým pokémonom, je silný, rýchly a vďaka psychickým schopnostiam aj veľmi schopný v zápasoch. Ak má problémy s videním do diaľky, využíva svoj mini ďalekohľad.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať Jazdenie sa ale neodporúča.
Vývin:
Nevyvíja sa.

Page's Shedinja

25. července 2018 v 16:37 | Pyki
Druh: Shedinja
Prezývka: ???
Pohlavie:
Level: 77
Typ: Hmyzí/Duší
Vlastnosť: Quiet
Útoky:
Scratch
Spite
Shadow sneak
Shadow ball
Phantom force
Heal block
Grudge
Absorb
Povaha: Shedinja je veľký jedlík. Celé dni trávi kopu času napchávaním sa všetkého, čo nájde, no vôbec nepriberá. Využíva fakt, že je zčasti duch a tým pádom nemôže pribrať ani kilo navyše. Je tajomný a mysteriózny, zbožňuje rôzne záhady, nadprirodzené bytosti a paranormálne javy. Je presvedčený, že videl ducha, no pritom zabúda na fakt, že aj on sám je jeden. Niekedy mu to pomalšie myslí a trvá, až mu veci dôjdu, no inokedy je až príliš bystrý a inteligentný. V zápasoch je nemotorný, no má nadanie na súťaže a chcel by to dosiahnuť ďaleko.
Dá sa na ňom: Jazdiť-Lietať-Plávať
Vývin:
Nevyvíja sa.

Pyki's Clefable

25. července 2018 v 13:51 | Page
Druh: Clefable
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 66
Typ: Vílí
Vlastnost: Careful
Útoky:
Psyshock
Ice Beam
Protect
Facade
Fire Punch
Cosmic Power
Secret Power
Softboiled

Povaha: Clefable je považována za anděla. Pro ostatní by se rozdala, všechny žijící bytosti se snaží naplnit štěstím a šířit harmonii. Nemá ráda hádky a bojí se křiku. Pokud se někdo chová špatně, Clefable se ho snaží přesvědčit že je i jiná cesta jak řešit věci, než špatným chováním. Zbožňuje Vánoce a těší se z dárků pro ostatní. Miluje úsměvy a sama se moc ráda usmívá (ač je to někdy creepy). Když někdo pláče, vždy je tam pro něj, aby ho utišila. Clefable si vzala "mateřský dozor" nad Vileplumem, který často tropí neplechy. I Vileplume už jí bere jako svojí matku a Clefable se opravdu bojí, protože ví, že oprávněně se naštvat dokáže - i když strach Vilepluma z Clefable nikdo nechápe, protože ona je sluníčko.
Dá se na ní: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se.

Pyki's Vileplume

24. července 2018 v 17:57 | Page
Druh: Vileplume
Přezdívka: ???
Pohlaví:
Level: 63
Typ: Travní/Jedovatý
Vlastnost: Impish
Útoky:
Toxic
Hidden Power
Solarbeam
Sludge Bomb
Rest
Energy Ball
Swagger
Drain Punch

Povaha: Vileplume je uličník, žádný podvrh mu není cizí. Na ostatní stále kuje nějáké pikle a těší se až vyvede nějákou neplechu. Když ho někdo přistihne při činu, vběhne mezi houby a snaží se zamaskovat. Ano, myslí si, že má na hlavě houbu, a né květinu - to mu nikdo nevymluví, že to není houba. Občas sám sebe nazývá "dědeček hříbeček" (i když je mladý) a zdá se mu to vtipné. Vždy když provádí své lumpárny, ani se nebojí že z toho bude mít průser nebo útrum, těší se jen z toho jaké budou mít jeho skopičiny dopad. Rád pod ostatní dává prdící polštářek, chytá z toho obrovské výtlemy, až se za břicho popadá. I když je rebel a svého trenéra trollí nejraději, umí ukázat jak moc má svého trenéra a ostatní rád.
Dá sa na něm: Jezdit-Plavat-Lítat
Vývin:
Nevyvíjí se.





Ikonka:

Kamaráti:
~~~~